Креманка d=11см прозора 100шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Призначення | для гарячого і холодного, Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип посуду | Креманка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴/упаковка


